Egger’in Hafif Panel Grubu Ürünleri ile dekorasyon seçimlerinde ve proje uygulamalarınız için alternatif çözümler sunmaktayız.

EGGER EUROLIGHT DEKOR

EGGER EUROLIGHT DEKOR ürünümüzün alt ve üst yüzeyleri suntalam ile kaplıdır. Orta katmanı ise petek dolgu kağıdı ile kalınlaştırılmıştır.

EGGER EUROLIGHT ASTAR FOLYOSU

EGGER Die Astar folyosu kaplaması, DD, P, ÜR, akrilik ya da su boyaları gibi tüm yaygın boya tipleri için uygundur.

EGGER EUROLIGHT FIN

EGGER EUROSPAN® 2000 ince yonga levhanın üzerine plastik veya folyo bazlı dekoratif kaplama uygulanmaktadır. 30’dan fazla sayıda dekora sahiptir.

EGGER EUROLIGHT HAM

EGGER EUROLIGHT HAM Egger EUROLIGHT hafif yapı panellerinin standardında Egger EUROSPAN 2000 vardır. İnce yonga levhadan örtücü tabaka.

EGGER EUROLIGHT LAM

EGGER EUROSPAN 2000 örtücü tabakaları, 0,15 ile 1,2 mm arası kalınlığa sahip tüm dekoratif EGGER EUROFORM laminatlarıyla kaplanabilir.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 ASY P2

Asimetrik yoğunluğu 800 kg/m3 dur. EGGER Sunta; Özellikle, yüksek tek taraflı zımparalama ile yapılmıştır. Sunta kaplı masif panel üretiminin plaka seçimidir

EGGER EUROSPAN 2000 E1 DS-HD P2

EGGER Boyanabilir ince sunta, İnce ve yüksek yoğunluklu 800 kg/m3 suntadır. Egger Sunta; Sandviç panel kullanan, kapı üretimi için özel olarak dizayn edilmiştir.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 P2 İNCE SUNTA

Egger EUROSPAN 2000 ince suntaları, merdane prosessi kullanılarak, ekstra ince ve düzgünlükte üretilir. EGGER in ince suntalarına özellikle düzgün ve pürüzsüz bir yüzey verir.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 P5

İnce suntanın yapı plakası olarak kullanımının uygun görüldüğü her yerde. Yalıtım elemanlarının kaplanmasında, nemli bölgelerde.

EGGER EUROSPAN 2000 FINLAM

Gerek PVC gerek ise Finish folyo dekoratif kaplamaları için ince sunta, Arkalık, Çekmece altı, kapı paneli, panel, bölme duvar, karavan imalarında dekoratif plaka olarak.

EGGER EUROSPAN 2000 JP F0.3

EGGER FORMALDEHİT İÇERMEYEN SUNTA; Natürel ahşaba yakın özellikte, Egger'den Japon formaldehit sınıflamasına uygun ince sunta.

EGGER EUROSPAN 2000 LAM

Egger Dekoratif EUROFORM - Laminat Kaplamalı İnce Sunta, Laminat kalınlığı 0,15 den 0,3 mm e kadar dır.Egger EURODEKOR melamin kaplı plakalar kadar dekor alternatifi sunar.

EGGER EUROSPAN 2000 RAL P2

Özellikle kapılar, mobilyalar ve iç tasarım için dizayn edilmiştir. İç kapılar için, RAL kalite standartları gereksinime uygun olarak yoğunluğu artırılmış ince suntadır.

EGGER EUROSPAN AĞIR YÜK TAŞIYICI PLAKA

Son derece ağır yükleri taşımak için dizayn edilmiş, asma kat zemin ve raf sistemleri plakası olarak kullanılan, Egger EUROSPAN® Ağır yük taşıyıcı plakaları...

EGGER EUROSPAN E1 EUROFORM P2

Egger'in geliştirmiş olduğu Eurospan Euroform P2 suntalar, dolap kapakları imalatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Softforming ve Postforming' e uygun Ham Sunta Egger...

EGGER EUROSPAN FLAMMEX

EGGER Yanmayı Geciktirici Sunta; Yapı ve dekoratif uygulamalarda yangına karşı koruma sağlayan özel bir plakadır. Yangına karşı direnç gösteren bir üründür.

EGGER EUROSPAN HDC PANEL

Zemin kaplamaları için mükemmel yapışmayı sağlayan, yüksek kalitede yüzey, P5 ve P6 olarak temin edilebilir. Mükemmel mukavemet özelliği ile ideal kullanım sağlar.

EGGER EUROSPAN HDX CLASS O SUNTA

Yangına yüksek derecede dayanım gösterir. İngiltere yangın koruma kuralları ile uyumlu, özel bir alev geciktirici film tabakası, Egger HDX Class 0 plakasının alt tarafına lamine edilmiştir.

EGGER EUROSPAN HDX HAM SUNTA

Mükemmel mukavemeti, boyutsal kararlılığı ve uzun hizmet süresi, bu malzemeleri raf sistemleri ve asma kat zemin uygulamaları için en iyi seçim yapar.

EGGER EUROSPAN HDX KORUMALI SUNTA

Yük taşıyıcı plakalar, birkaç ekstra değer sunan üst katman alternatifi mevcuttur; Üst seviyede iş güvenliği için kaymaz yüzey, P5 ve P6 plakalarında uygulanabilir.

EGGER EUROSPAN HDX YANSITICI PLAKA

Plakanın alt kısmına beyaz melaminli bir film tabakası lamine edilmiştir. Egger HDX yansıtıcı, zeminin yada rafın alt kısmında, suni bir ışık oluşturur.

EGGER EUROSPAN JP F0.3 SUNTA

Egger Formaldehit içermeyen ham sunta tıpkı doğal ahşap özellikleri taşımaktadır ve çok katı Japon standartları ve formaldehit sınıflamasına uygun üretilmiştir.

EGGER EUROSPAN P2 HAM SUNTA

Eurospan P2 Ham Sunta Bütün yüzey kaplamaları için ana plaka malzemesi, mobilya ve iç dekorasyonda, birçok uygulamanın temel ürünüdür.

EGGER EUROSPAN P3 NEME DAYANIKLI SUNTA

Egger neme dayanıklı yeşil sunta; Nemli ortamlarda kullanmaya uygun zemin plakası, hava neminde sürekli değişiklikler olan alanlarda kullanmaya uygun yapıdadır.

EGGER EUROSPAN P4 YÜK TAŞIYABİLEN SUNTA

Egger Yük Taşıyıcı Plakalar(V20/CTB-S), kuru ortamlarda kullanım için, sertifikalı inşaat plakalardır. Her tülü dekoratif yüzey uygulamasına uygundur.

EGGER EUROSPAN P5 NEME DAYANIKLI SUNTA

Egger firmasının nemli ortamlarda kullanılabilir ve taşıyıcı plaka özelliği olan sunta olarak sınıflandırdığı sunta çeşitlerinden biridir.

EGGER EUROSPAN ZEMİN PLAKALARI

Egger zemin plakaları için üç farklı markayı üç ayrı ülkedeki fabrikalarında üretmektedir. EUROSPAN Leoben (Avusturya), WEYROC Hexham (İngiltere),ROLIDAL Ramberviller (Fransa)

EGGER FORMline 3D PROFİLİK MDF

Kuru ortamlardaki iç kapı imaltı yapan firmalar için üretilmiş, 3 boyutlu kalıplanmış yüksek yoğunluklu ince lifli plakalardır.

EGGER FORMline 2000 İNCE MDF E1

Lake İçin Plakalar Özelikle mobilyalarda, arkalık olarak, katlanan parçalar, çekmece altları ve Kapı yüzeyi olarak kullanıma uygundur.

EGGER FORMline 3000 HD E1

Astar uygulamasına yada benzer hazırlayıcı üretim adımlarına gerek olmaksızın yapılabilir. Sadece kabuksuz ağaç çeşitleri kullanılır.

EGGER FORMline DFF

Çatı renevasyon çalışmalarının yanında, ahşap iskeletli bina yapımında, dış duvar ve çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan, ısı yalıtımı sağlayan ve nefes alan hafif fiber bir plakadır.

EGGER FORMline HDF CLS E1 CE

FORMline HDF CL E1 CE Egger Clic profilli ( tutkalsız döşeme sistemi) zemin laminatları için şişme durduruculu plakalardır.

EGGER FORMline HDF E1 CE

Egger Laminat zemin uygulamaları için standart kalite, Yüksek yoğunluk, Baskıya dirençli ve sağlam, Dengeli bir lamba zıvana için yüksek yoğunlukta orta katman...

EGGER FORMline MDF E1

Nemli olmayan iç mekan uygulamalarında kullanılmaya uygun MDF plakadır. Avrupa standartlarına uygun olarak Egger kalitesi ile üretilmiştir.

EGGER FORMline MDF MB

Çok ince fiber yapısna sahip EGGER Membranlık MDF, yüksek yoğunluğa sahip olup tüm membran uygulamalarında başarılı sonuç almanızı sağlar.

EGGER FORMline MDF MBP-L

Yüksek yoğunlukta, toz kaplama için yeni geliştirilmiş plakadır. İyi elektrik iletkenliğiyle MB kalitesi. Özellikle, UV curing teknolojisi ile kaplamaya uygundur.

EGGER LAMINATES EUROFORM

Egger laminatları, göze hoş gelen değişik şekillerdeki dizaynları elde etmek için, elastikiyet ile yüksek aşınma direncini birleştiren dekoratif bir malzemedir.

EGGER MDFlam

EGGER MDF' leri, mobilya üretimi ve iç dekorasyon uygulamalarına mükemmel bir şekilde uyumluluk gösterir.Eurospan ham suntalar, güçlü orta katmana ve pürüzsüz yüzey katmanına sahiptir.

EGGER WEYROC KORUYUCU P5

EGGER WEYROC Koruyucu P5 - İŞLENMİŞ ZEMİN PLAKALARI ; Egger WEYROC® Koruyucu, iki tarafı emprenye edilmiş kraft kağıt ile kaplanmış rutubete dayanıklı bir plakadır.

EGGER WEYROC PCX P5

EGGER WEYROC PCX P5, neme ve suya karşı dayanıklı zemin suntaları, tük taşıyacak zeminlerde kullanılmak üzere nemli ortam şartlarında yüksek dayanım gösterecek levhalardır.

MERVE DEMİREL
Satış Yönetmeni
0 544 395 12 17
Egger Ürün Grubu
7/24 WhatssApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.