Mezanin Raf Paneli (C-DUR)

  Asma kat paneli ( Mezanin raf paneli ) ya da ağır yük raflar için panel olarak kullanılan bu ürünümüz, Avrupalı UNILIN firması tarafından üretilmiş olup, sağladığı fiyat avantajı, pratik kullanım ve hızlı uygulanmasından dolayı, projelerde daha fazla tercih edilmektedir.

Mobilyalarınız İçin Samet Aksesuar

  Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, tasarım dünyasının en prestijli yarışmalarından biri olan IF Design’da bu yıl üçüncü kez ödüllendirildi. SAMET’in Flow Box ve Alpha Box çekmece sistemleri ile Solo-Mech kalkar kapak sistemi, IF Design 2016’da “Ev Mobilyaları” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Ceviz Masa – Yerli Ceviz Ağacındana

  Doğu Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen Yerli Ceviz Tomrukların, basit birkaç işlemden geçerek oluşturduğu estetik görünümüyle, mekan tasarımında farklı fikirler sunar. Tomruktan çıkan doğal ebatlar dışında özel ölçülerde de üretim yapılmaktadır. Mekan uyumu, doğallık ve sadelik kazandırır.

Roofing Board: Hızlı, Kolay, Tasarruflu

  EGGER OSB Levha ile çatı kurulumu, hızlı ve güvenli çatı zemin kaplaması için ergonomik bir çözümdür. Kenarlarında bulunan özel kanal formatı ile, EGGER OSB / 3 çatı altlarında hızlı, hassas ve gerçekten sonsuz kurulum sağlar. Panellerin düşük ağırlığı sayesinde, taşımada ve uygulamada kolaylık sağlar.

Spanolux İle Özel MDF’ler

  Spanolux’ün iki tarafıda beyaz renkli boyanabilir MDF’si ile lake uygulamalarınızda çok iyi sonuçlar alırsınız. Astar, dolgu ve zımpara işlemine gerek kalmayacağı için hem zamandan hem de maliyetten kazanım sağlar. Avrupa’da en çok satılan PRIME MDF, “1220 mm × 2440 mm” 18 mm ölçülerinde Seger stoklarında yer almaktadır. Ayrıca Spanolux’ün özellikli MDF ürün gamında, Yanmayı Geciktirici MDF, Neme Dayanıklı MDF ve dekorotif amaçlı MDFler de bulunmaktadır.

Finsa Kompakt CompacMel Plus

  Su ile uzun süre direk temas eden yerler haricinde, Kompak Lamiant’ı kullandığınız her yerde kullanabileceğiniz Compacmel Plus, çeşitli renk seçenekleri ile stoklarımıza girmiştir. Ofis mobilyalarında, WC kabinlerinde veya soyunma odalarında kullanabileceğiniz Comacmel Plus, aynı zamanda hastaneler için Antibacterial sertifikalarına da sahiptir. Mobilya üretimi için ayrıca ahşap desenli plakalar da, minimum sipariş miktarına bağlı olarak tedarik edilebilmektedir.