BİZDEN HABERLER

Mezanin Raf Paneli (C-DUR)

Asma kat paneli ( Mezanin raf paneli ) yada ağır yük raflar için panel olarak kullanılan bu ürünümüz, Avrupalı UNILIN firması tarafından üretilmiş olup, sağladığı fiyat avantajı, pratik kullanım ve hız dolayısıyla, projelerde daha çok kullanılmaya başlamıştır.

Mobilyalarınız İçin Samet Aksesuar

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, tasarım dünyasının en prestijli yarışmalarından biri olan IF Design’da bu yıl üçüncü kez ödüllendirildi. SAMET’in Flow Box ve Alpha Box çekmece sistemleri ile Solo-Mech kalkar kapak sistemi, IF Design 2016’da “Ev Mobilyaları” kategorisinde ödüle layık bulundu.

Ceviz Masa – Yerli Ceviz Ağacından

Doğal, Yerli ve Estetik…   Doğu Anadolu’nun çeşitli yerlerinden gelen Yerli Ceviz Tomrukların basit birkaç işlemden geçerek oluşturduğu estetik görünümüyle, mekan tasarımında farklı fikirler sunarak öncülük eder… Tomruktan çıkan doğal ebatlar dışında özel ölçülerde de üretim yapılmaktadır.   Mekan Uyumu Doğallık Sadelik…

Roofing Board: Hızlı, Kolay, Tasarruflu

Hızlı, Kolay, Kaydet – bu tahta ile üst ulaşabilir. EGGER Çatı Kurulu hızlı ve güvenli çatı zemin kaplaması için ergonomik bir çözümdür. kenarlar üzerinden yenilikçi profil küçük formatlı EGGER OSB / 3 katı çatı altlık olarak, hızlı, hassas ve gerçekten sonsuz kurulum sağlar. Aditionally, taşınması ve kullanımı, panelin düşük ağırlık sayesinde kolay ve güvenlidir.

Spanolux İle Özel MDF’ler

Spanolux’ün iki tarafıda beyaz renkli boyanabilir MDF’si ile lake uygulamalarınızda çok iyi sonuçlar alırsınız. Astar,dolgu ve zımpara işlemine gerek kalmayacağı için hem zamandan hem de maliyetten kazanmanızı sağlar. Avrupa’da en çok satılan özellikli MDF olan PRIME 122×244 18mm ölçülerinde Seger stoklarında yer almaktadır.   Spanolux’ün ürün gamında bulunan Yanmayı geciktirici MDF ,Neme Dayanıklı MDF.

Finsa Kompakt CompacMel Plus

Su ile uzun süre direk temas eden yerler haricinde Kompak Lamiant’ı kullandığınız her yerde kullanabileceğiniz Compacmel Plus Beyaz, Bej ve gri renkleri ile stoklarımıza girmiştir. Bilhassa ofis mobilyalarında , WC kabinlerinde ve soyunma odalarında kullanabileceğiniz Comacmel Plus aynı zamanda hastahane kullanımı için Antibacterial sertifikalarına da sahiptir. Mobilya üretimi için ayrıca ahşap desenli plakalarda siparişe istinaden tedarik…