AKUSTİK PANELLER

EGGER FORMline 3D PROFİLİK MDF

Kuru ortamlardaki iç kapı imaltı yapan firmalar için üretilmiş, 3 boyutlu kalıplanmış yüksek yoğunluklu ince lifli plakalardır.

EGGER FORMline 3000 HD E1

Astar uygulamasına yada benzer hazırlayıcı üretim adımlarına gerek olmaksızın yapılabilir. Sadece kabuksuz ağaç çeşitleri kullanılır.

EGGER FORMline 2000 İNCE MDF E1

Lake İçin Plakalar Özelikle mobilyalarda, arkalık olarak, katlanan parçalar, çekmece altları ve Kapı yüzeyi olarak kullanıma uygundur.

EGGER FORMline DFF

Çatı renevasyon çalışmalarının yanında, ahşap iskeletli bina yapımında, dış duvar ve çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan, ısı yalıtımı sağlayan ve nefes alan hafif fiber bir plakadır.

EGGER FORMline DHF

EGGER DHF Egger FORMline DHF, DIN 68-800-2 standartlarına uygun, inşaat endüstrisi için geliştirilmiş, çatı kaplamada kullanılabilecek, nefes alabilen bir yapı elamanıdır.

EGGER FORMline HDF CLS E1 CE

FORMline HDF CL E1 CE Egger Clic profilli ( tutkalsız döşeme sistemi) zemin laminatları için şişme durduruculu plakalardır.

EGGER FORMline HDF E1 CE

Egger Laminat zemin uygulamaları için standart kalite, Yüksek yoğunluk, Baskıya dirençli ve sağlam, Dengeli bir lamba zıvana için yüksek yoğunlukta orta katman

EGGER FORMline MDF MBP-L

Yüksek yoğunlukta, toz kaplama için yeni geliştirilmiş plakadır. İyi elektrik iletkenliğiyle MB kalitesi. Özellikle, UV curing teknolojisi ile kaplamaya uygundur.

EGGER FORMline MDF MB

Çok ince fiber yapısna sahip EGGER Membranlık MDF, yüksek yoğunluğa sahip olup tüm membran uygulamalarında başarılı sonuç almanızı sağlar.

EGGER FORMline MDF E1

Nemli olmayan iç mekan uygulamalarında kullanılmaya uygun MDF plakadır. Avrupa standartlarına uygun olarak Egger kalitesi ile üretilmiştir.

Merve DEMİREL
Satış Sorumlusu

0 544 395 12 17

Kartal Merkez Mağaza Satış Sorumlusu