EGGER ÜRÜNLERİ

EGGER EUROLIGHT FIN

Burada EGGER EUROSPAN 2000 ince yonga levhanın üzerine plastik veya folyo bazlı dekoratif kaplama uygulanmaktadır. Bunun için 30'dan fazla sayıda

EGGER EUROLIGHT LAM

EGGER EUROSPAN 2000 örtücü tabakaları, 0,15 ile 1,2 mm arası kalınlığa sahip tüm dekoratif EGGER EUROFORM laminatlarıyla kaplanabilir,

EGGER EUROLİGHT ASTAR FOLYOSU

EGGER Die Astar folyosu kaplaması, DD, P, ÜR, akrilik ya da su boyaları gibi tüm yaygın boya tipleri için uygundur.

EGGER LAMINATES EUROFORM

Egger laminatları, göze hoş gelen değişik şekillerdeki dizaynları elde etmek için, elastikiyet ile yüksek aşınma dirençini birleştiren dekoratif bir malzemedir

EGGER FORMline 3D PROFİLİK MDF

Kuru ortamlardaki iç kapı imaltı yapan firmalar için üretilmiş, 3 boyutlu kalıplanmış yüksek yoğunluklu ince lifli plakalardır.

EGGER FORMline 3000 HD E1

Astar uygulamasına yada benzer hazırlayıcı üretim adımlarına gerek olmaksızın yapılabilir. Sadece kabuksuz ağaç çeşitleri kullanılır.

EGGER FORMline 2000 İNCE MDF E1

Lake İçin Plakalar Özelikle mobilyalarda, arkalık olarak, katlanan parçalar, çekmece altları ve Kapı yüzeyi olarak kullanıma uygundur.

EGGER FORMline HDF E1 CE

Egger Laminat zemin uygulamaları için standart kalite, Yüksek yoğunluk, Baskıya dirençli ve sağlam, Dengeli bir lamba zıvana için yüksek yoğunlukta orta katman

EGGER EUROSPAN 2000 LAM

Egger Dekoratif EUROFORM - Laminat Kaplamalı İnce Sunta, Laminat kalınlığı 0,15 den 0,3 mm e kadar dır.Egger EURODEKOR melamin kaplı plakalar kadar dekor alternatifi

EGGER EUROSPAN 2000 FIN/LAM

Gerek PVC gerek ise Finish folyo dekoratif kaplamaları için ince sunta, Arkalık, Çekmece altı, kapı paneli, panel, bölme duvar, karavan imalarında dekoratif plaka olarak.

EGGER EUROSPAN 2000 JP F0.3

EGGER FORMALDEHİT İÇERMEYEN SUNTA; Natürel ahşaba yakın özellikte Egger'den Japon formaldehit sınıflamasına uygun ince sunta

EGGER EUROSPAN 2000 E1 P5

İnce suntanın yapı plakası olarak kullanımının uygun görüldüğü her yerde. Yalıtım elemanlarının kaplanmasında, nemli bölgelerde.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 DS-HD P2

EGGER Boyanabilir ince sunta, İnce ve yüksek yoğunluklu 800 kg/m3 suntadır. Egger Sunta; Sandviç panel kullanan, kapı üretimi için özel olarak dizayn edilmiştir.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 ASY P2

Asimetrik yoğunluğu 800 kg/m3 dur. EGGER Sunta; Özellikle, yüksek tek taraflı zımparalama ile yapılmıştır. Sunta kaplı masif panel üretiminin plaka seçimidir

EGGER EUROSPAN 2000 RAL P2

Özellikle kapılar, mobilyalar ve iç tasarım için dizayn edilmiştir. İç kapılar için, RAL kalite standartları gereksinime uygun olarak yoğunluğu artırılmış ince suntadır.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 P2 İNCE SUNTA

Egger EUROSPAN 2000 ince suntaları, merdane prosessi kullanılarak, ekstra ince ve düzgünlükte üretilir. EGGER in ince suntalarına özellikle düzgün ve pürüzsüz bir yüzey verir.

EGGER WEYROC PCX P5

EGGER WEYROC PCX P5, neme ve suya karşı dayanıklı zemin suntaları, tük taşıyacak zeminlerde kullanılmak üzere nemli ortam şartlarında yüksek dayanım gösterecek levhalardır.

EGGER WEYROC KORUYUCU P5

EGGER WEYROC Koruyucu P5 - İŞLENMİŞ ZEMİN PLAKALARI ; Egger WEYROC® Koruyucu, iki tarafı emprenye edilmiş kraft kağıt ile kaplanmış rutubete dayanıklı bir plakadır.

EGGER EUROSPAN ZEMİN PLAKALARI

Egger zemin plakaları için üç farklı markayı üç ayrı ülkedeki fabrikalarında üretmektedir. EUROSPAN Leoben (Avusturya), WEYROC Hexham (İngiltere),ROLIDAL Ramberviller (Fransa)

EGGER EUROSPAN HDC PANEL

Zemin kaplamaları için mükemmel yapışmayı sağlayan, yüksek kalitede yüzey, P5 ve P6 olarak temin edilebilir. Mükemmel mukavemet özelliği,

EGGER EUROSPAN HDX CLASS O SUNTA

Yangına yüksek derecede dayanım gösterir. İngiltere yangın koruma kuralları ile uyumlu, özel bir alev geciktirici film tabakası, Egger HDX Class 0 plakasının alt tarafına lamine edilmiştir.

EGGER EUROSPAN HDX YANSITICI PLAKA

Plakanın alt kısmına beyaz melaminli bir film tabakası lamine edilmiştir. Egger HDX yansıtıcı, zeminin yada rafın alt kısmında, suni bir ışık oluşturur.

EGGER EUROSPAN HDX KORUMALI SUNTA

Yük taşıyıcı plakalar, birkaç ekstra değer sunan üst katman alternatifi mevcuttur; Üst seviyede iş güvenliği için kaymaz yüzey, P5 ve P6 plakalarında uygulanabilir.

EGGER EUROSPAN HDX HAM SUNTA

Mükemmel mukavemeti, boyutsal kararlılığı ve uzun hizmet süresi, bu malzemeleri raf sistemleri ve asma kat zemin uygulamaları için en iyi seçim yapar.

EGGER EUROSPAN AĞIR YÜK TAŞIYICI PLAKA

Son derece ağır yükleri taşımak için dizayn edilmiş, asma kat zemin ve raf sistemleri plakası olarak kullanılan, Egger EUROSPAN® Ağır yük taşıyıcı plakaları

EGGER EUROSPAN FLAMMEX

EGGER Yanmayı Geciktirici Sunta; Yapı ve dekoratif uygulamalarda yangına karşı koruma sağlayan özel bir plakadır. Yangına karşı direnç gösteren bir üründür.

EGGER EUROSPAN JP F0.3 SUNTA

Egger Formaldehit içermeyen ham sunta tıpkı doğal ahşap özellikleri taşımaktadır ve çok katı Japon standartları ve formaldehit sınıflamasına uygun üretilmiştir.

EGGER EUROSPAN P4 YÜK TAŞIYABİLEN SUNTA

Egger Yük Taşıyıcı Plakalar(V20/CTB-S), kuru ortamlarda kullanım için, sertifikalı inşaat plakalardır. Her tülü dekoratif yüzey uygulamasına uygundur.

EGGER EUROSPAN P3 NEME DAYANIKLI SUNTA

Egger neme dayanıklı yeşil sunta; Nemli ortamlarda kullanmaya uygun zemin plakası, hava neminde sürekli değişiklikler olan alanlarda kullanmaya uygun yapıdadır.

EGGER EUROSPAN P2 HAM SUNTA

Eurospan P2 Ham Sunta Bütün yüzey kaplamaları için ana plaka malzemesi, mobilya ve iç dekorasyonda, birçok uygulamanın temel ürünüdür. Pürüzsüz yüzey yapısı

Merve DEMİREL
Satış Sorumlusu

0 544 395 12 17

Kartal Merkez Mağaza Satış Sorumlusu