SUNTALAM – MDFLAM

EGGER FORMline 3D PROFİLİK MDF

Kuru ortamlardaki iç kapı imaltı yapan firmalar için üretilmiş, 3 boyutlu kalıplanmış yüksek yoğunluklu ince lifli plakalardır.

EGGER FORMline 3000 HD E1

Astar uygulamasına yada benzer hazırlayıcı üretim adımlarına gerek olmaksızın yapılabilir. Sadece kabuksuz ağaç çeşitleri kullanılır.

EGGER FORMline 2000 İNCE MDF E1

Lake İçin Plakalar Özelikle mobilyalarda, arkalık olarak, katlanan parçalar, çekmece altları ve Kapı yüzeyi olarak kullanıma uygundur.

EGGER FORMline DFF

Çatı renevasyon çalışmalarının yanında, ahşap iskeletli bina yapımında, dış duvar ve çatı kaplama malzemesi olarak kullanılan, ısı yalıtımı sağlayan ve nefes alan hafif fiber bir plakadır.

EGGER FORMline DHF

EGGER DHF Egger FORMline DHF, DIN 68-800-2 standartlarına uygun, inşaat endüstrisi için geliştirilmiş, çatı kaplamada kullanılabilecek, nefes alabilen bir yapı elamanıdır.

EGGER FORMline HDF CLS E1 CE

FORMline HDF CL E1 CE Egger Clic profilli ( tutkalsız döşeme sistemi) zemin laminatları için şişme durduruculu plakalardır.

EGGER FORMline HDF E1 CE

Egger Laminat zemin uygulamaları için standart kalite, Yüksek yoğunluk, Baskıya dirençli ve sağlam, Dengeli bir lamba zıvana için yüksek yoğunlukta orta katman

EGGER FORMline MDF MBP-L

Yüksek yoğunlukta, toz kaplama için yeni geliştirilmiş plakadır. İyi elektrik iletkenliğiyle MB kalitesi. Özellikle, UV curing teknolojisi ile kaplamaya uygundur.

EGGER FORMline MDF MB

Çok ince fiber yapısna sahip EGGER Membranlık MDF, yüksek yoğunluğa sahip olup tüm membran uygulamalarında başarılı sonuç almanızı sağlar.

EGGER FORMline MDF E1

Nemli olmayan iç mekan uygulamalarında kullanılmaya uygun MDF plakadır. Avrupa standartlarına uygun olarak Egger kalitesi ile üretilmiştir.

EGGER EUROSPAN 2000 LAM

Egger Dekoratif EUROFORM - Laminat Kaplamalı İnce Sunta, Laminat kalınlığı 0,15 den 0,3 mm e kadar dır.Egger EURODEKOR melamin kaplı plakalar kadar dekor alternatifi

EGGER EUROSPAN 2000 FIN/LAM

Gerek PVC gerek ise Finish folyo dekoratif kaplamaları için ince sunta, Arkalık, Çekmece altı, kapı paneli, panel, bölme duvar, karavan imalarında dekoratif plaka olarak.

EGGER EUROSPAN 2000 JP F0.3

EGGER FORMALDEHİT İÇERMEYEN SUNTA; Natürel ahşaba yakın özellikte Egger'den Japon formaldehit sınıflamasına uygun ince sunta

EGGER EUROSPAN 2000 E1 P5

İnce suntanın yapı plakası olarak kullanımının uygun görüldüğü her yerde. Yalıtım elemanlarının kaplanmasında, nemli bölgelerde.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 DS-HD P2

EGGER Boyanabilir ince sunta, İnce ve yüksek yoğunluklu 800 kg/m3 suntadır. Egger Sunta; Sandviç panel kullanan, kapı üretimi için özel olarak dizayn edilmiştir.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 ASY P2

Asimetrik yoğunluğu 800 kg/m3 dur. EGGER Sunta; Özellikle, yüksek tek taraflı zımparalama ile yapılmıştır. Sunta kaplı masif panel üretiminin plaka seçimidir

EGGER EUROSPAN 2000 RAL P2

Özellikle kapılar, mobilyalar ve iç tasarım için dizayn edilmiştir. İç kapılar için, RAL kalite standartları gereksinime uygun olarak yoğunluğu artırılmış ince suntadır.

EGGER EUROSPAN 2000 E1 P2 İNCE SUNTA

Egger EUROSPAN 2000 ince suntaları, merdane prosessi kullanılarak, ekstra ince ve düzgünlükte üretilir. EGGER in ince suntalarına özellikle düzgün ve pürüzsüz bir yüzey verir.

EGGER WEYROC PCX P5

EGGER WEYROC PCX P5, neme ve suya karşı dayanıklı zemin suntaları, tük taşıyacak zeminlerde kullanılmak üzere nemli ortam şartlarında yüksek dayanım gösterecek levhalardır.

EGGER WEYROC KORUYUCU P5

EGGER WEYROC Koruyucu P5 - İŞLENMİŞ ZEMİN PLAKALARI ; Egger WEYROC® Koruyucu, iki tarafı emprenye edilmiş kraft kağıt ile kaplanmış rutubete dayanıklı bir plakadır.

EGGER EUROSPAN ZEMİN PLAKALARI

Egger zemin plakaları için üç farklı markayı üç ayrı ülkedeki fabrikalarında üretmektedir. EUROSPAN Leoben (Avusturya), WEYROC Hexham (İngiltere),ROLIDAL Ramberviller (Fransa)

EGGER EUROSPAN HDC PANEL

Zemin kaplamaları için mükemmel yapışmayı sağlayan, yüksek kalitede yüzey, P5 ve P6 olarak temin edilebilir. Mükemmel mukavemet özelliği,

EGGER EUROSPAN HDX CLASS O SUNTA

Yangına yüksek derecede dayanım gösterir. İngiltere yangın koruma kuralları ile uyumlu, özel bir alev geciktirici film tabakası, Egger HDX Class 0 plakasının alt tarafına lamine edilmiştir.

EGGER EUROSPAN HDX YANSITICI PLAKA

Plakanın alt kısmına beyaz melaminli bir film tabakası lamine edilmiştir. Egger HDX yansıtıcı, zeminin yada rafın alt kısmında, suni bir ışık oluşturur.

EGGER EUROSPAN HDX KORUMALI SUNTA

Yük taşıyıcı plakalar, birkaç ekstra değer sunan üst katman alternatifi mevcuttur; Üst seviyede iş güvenliği için kaymaz yüzey, P5 ve P6 plakalarında uygulanabilir.

EGGER EUROSPAN HDX HAM SUNTA

Mükemmel mukavemeti, boyutsal kararlılığı ve uzun hizmet süresi, bu malzemeleri raf sistemleri ve asma kat zemin uygulamaları için en iyi seçim yapar.

EGGER EUROSPAN AĞIR YÜK TAŞIYICI PLAKA

Son derece ağır yükleri taşımak için dizayn edilmiş, asma kat zemin ve raf sistemleri plakası olarak kullanılan, Egger EUROSPAN® Ağır yük taşıyıcı plakaları

EGGER EUROSPAN FLAMMEX

EGGER Yanmayı Geciktirici Sunta; Yapı ve dekoratif uygulamalarda yangına karşı koruma sağlayan özel bir plakadır. Yangına karşı direnç gösteren bir üründür.

EGGER EUROSPAN JP F0.3 SUNTA

Egger Formaldehit içermeyen ham sunta tıpkı doğal ahşap özellikleri taşımaktadır ve çok katı Japon standartları ve formaldehit sınıflamasına uygun üretilmiştir.

EGGER EUROSPAN P4 YÜK TAŞIYABİLEN SUNTA

Egger Yük Taşıyıcı Plakalar(V20/CTB-S), kuru ortamlarda kullanım için, sertifikalı inşaat plakalardır. Her tülü dekoratif yüzey uygulamasına uygundur.

EGGER EUROSPAN P3 NEME DAYANIKLI SUNTA

Egger neme dayanıklı yeşil sunta; Nemli ortamlarda kullanmaya uygun zemin plakası, hava neminde sürekli değişiklikler olan alanlarda kullanmaya uygun yapıdadır.

EGGER EUROSPAN P2 HAM SUNTA

Eurospan P2 Ham Sunta Bütün yüzey kaplamaları için ana plaka malzemesi, mobilya ve iç dekorasyonda, birçok uygulamanın temel ürünüdür. Pürüzsüz yüzey yapısı

HAFİF PANEL

Hafif panel, yüksek yoğunluklu yonga levha yüzey katmanlarının arasında hafif ama dayanıklı petek göbek ile üretilmiştir. Stabilitesi ile çok çeşitli dekorasyon ve üretim opsiyonları sunar.

NEME DAYANIKLI LEVHA

İç dekorasyonda ıslak ortam şartlarında kullanılacak temel yongalevha ( mobilya dahil) neme ve su damlacıklarına maruz kalan ortamlarda yüksek dirençlidir. Yüksek mekanik dayanıklılıktadır.

YANGINA DAYANIKLI LEVHA

Yangına Dayanıklı Levha, Fr kırmızı göbek katmanı olan ve düşük tutuşma değerli MDF ve yonga levhadır. Melamin kaplama için uygundur ve yangına dayanıklı laminat için ana gövde olarak kullanılabilir.

GLOSSMAX

Çeşitli endüstriyel proseslerden geçerek, melamin kaplı MDF veya yongalevhanın tek yüzeyine tutkal ve UV lak uygulanması sonucunda elde edilen, dekoratif parlak yüzeyli ahşap paneldir.

BOYALI MDF VE YONGALEVHA

Boyalı mdf ve yongalevha, levhaların yüzeyinin su bazlı boya ile tek yüz veya çift yüz düz ve ahşap dekorlarla boyanması ile elde edilir. Yüzeyi su bazlı boya ile boyanmıştır ve çevre dostudur.

MELAMİN KAPLI YONGALEVHA

Melamin kaplı panelleri geniş desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonları ile mobilya ve iç dekorasyon için çok çeşitli uygulama imkanlarıyla sunulmaktadır. Doğal yüzey seçenekleri vardır.

MELAMİN KAPLI MDF

Melamin kaplı panelleri geniş desen yelpazesi ve malzeme kombinasyonları ile mobilya ve iç dekorasyon için çok çeşitli uygulama imkanlarıyla sunulmaktadır. Dekor ve yüzey kombinasyonu

HAM MDF

Yüksek yüzey katmanı yoğunluğu olan Ham MDF yüksek kaliteli mobilya ve iç dizayn uygulamalarında kullanılır. Kenar profillendirmesi ve yüzey işlemlerini destekler. Ayrıca düşük formaldehit içerir.

HAM YONGALEVHA

Ham yonga levhaları,dayanıklı orta katman ve pürüzsüz yüzeylerden oluşur. Çeşitli laminat uygulamaları için mükemmel olup düşük formaldehit içerikli gövde yapıları ile çok sayıda değişik uygulama için idealdir.

EGGER EUROSPAN P5 NEME DAYANIKLI SUNTA

Egger firmasının nemli ortamlarda kullanılabilir ve taşıyıcı plaka özelliği olan sunta olarak sınıflandırdığı sunta çeşitlerinden biridir.

EGGER MDFlam

EGGER MDF' leri, mobilya üretimi ve iç dekorasyon uygulamalarına mükemmel bir şekilde uyumluluk gösterir.Eurospan ham suntalar, güçlü orta katmana ve pürüzsüz yüzey katmanına sahiptir.

EGGER EUROSPAN E1 EUROFORM P2

Egger'in geliştirmiş olduğu Eurospan Euroform P2 suntalar, dolap kapakları imalatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Softforming ve Postforming' e uygun Ham Sunta Egger

Merve DEMİREL
Satış Sorumlusu

0 544 395 12 17

Kartal Merkez Mağaza Satış Sorumlusu