LAMİNAT

GERÇEK ALÜMİNYUM LAMİNAT – Laminate Real Aluminum

Bu laminatlar, gerçek aluminyum yüzeyinin özellikleri ile, metal görünümün zarif çekiciliğini bir araya getirir.

SUYA DAYANIKLI LAMİNAT – Laminate MED (MED Laminat)

Bu laminat türü, EN 438:2005 e göre, HGP ve Lloyd setifikalarına uygun olarak gemi yapımcılarının kullanımına sunulmuştur.

MİKRO LAMİNAT – Laminate Micro

Bu laminat türü, mükemmel bir şekilde, profil sarma ve kapak sarma uygulamaları içindir. Uygulama alanı, laminat iç kapılar, kapı kasası vesaire..

BEYAZ LAMİNAT W1001 – White Laminate W1001

Egger' in özellikle estetik güzelliğin ön planda tutulduğu üst kalite projelerde kullanılmak üzere ürettiği özel bir laminat türüdür.

ESNEK LAMİNAT – Laminate FLEX

Uygulama alanı, laminat çalışma tezgahı ve mobilya alın profilleri gibi özel postformingler. Avantajı, mükemmel postforming kalitesi, yüksek çarpma direnci

YANMAYI GECİKTİRİCİ LAMİNAT – Laminate Flammex

Alev geciktirici özelliği olan bu laminatımız, EN 438:2005 e göre; F tipi (alev geciktirici) laminat olarak derecelendirilmiştir.

BOYANABİLİR LAMİNAT – Laminate Painting Grade

Bu lake boyanabilir laminat türümüz ile, sizin özgün dizayn ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Uygulama alanı, iç dizayn aksesuarları ile uyumlu renk çözümleri sunmak için üretilmiştir.

EGGER LAMINATES EUROFORM

Egger laminatları, göze hoş gelen değişik şekillerdeki dizaynları elde etmek için, elastikiyet ile yüksek aşınma dirençini birleştiren dekoratif bir malzemedir

Merve DEMİREL
Satış Sorumlusu

0 544 395 12 17

Kartal Merkez Mağaza Satış Sorumlusu